Warsztat jest otwarty dla każdej osoby zainteresowanej Integracją Strukturalną. Jest szczególnie polecany osobom chcącym wziąć udział, w pierwszym w Polsce, szkoleniu w zakresie Integracji Strukturalnej Metodą dr Rolf, w roku 2016 w Warszawie. Szkolenie będzie prowadzone przez Czeskie Stowarzyszenie Integracji Strukturalnej (ang. Czech Association for Structural Integration).

Nawet, jeżeli planujesz uczyć się Integracji Strukturalnej w innej, europejskiej, szkole (European Rolfing Association lub KMI) ten warsztat będzie przydatny. Ten 15 godzinny warsztat dostarczy podstawowej wiedzy o metodzie, przed rozpoczęciem Podstawowego Szkolenia w zakresie Integracji Strukturalnej. Pozwoli zrozumieć czym naprawdę jest proces Integracji Strukturalnej.

Warsztat poprowadzi Aleš Urbanczik, główny instruktor i osoba odpowiedzialna za program szkoleniowy CASI. W czasie warsztatu przedstawi teoretyczne podstawy Integracji Strukturalnej. Jego szkolenia są zawsze prowadzone w atmosferze dociekliwości, z dużą dozą witalności i humoru. Warsztat ma także część praktyczną, w której uczestnicy poznają podstawy technik manualnych i wizualnej oceny klienta z pomocą prowadzącego i jego asystentów.

Warsztat pozwoli zrozumieć czym jest praktyka Integracji Strukturalnej. W czasie warsztatu uczestnicy poznają:

  • historię Integracji Strukturalnej i różne szkoły jej uczące
  • rolę tkanki łącznej i jej działanie w ziemskim polu grawitacyjnym
  • teorię oryginalnych 10 sesji Integracji Strukturalnej w formie prezentowanej przez dr Idę Rolf.
  • wyniki najnowszych badań nad układem powięziowym
  • podstawy analizy strukturalnej ciała
  • ćwiczenia palpacji i praktyczne zastosowanie pracy manualnej
  • Mini sesję Integracji Strukturalnej (demo)Po tym weekendzie wrócisz do domu z dużo głębszym zrozumieniem struktury ludzkiego ciała i procesów posturalnych. Pozwoli on także sprawdzić czy Integracja Strukturalna jest tym czym naprawdę chcesz się zająć w życiu i czy spełnia Twoje oczekiwania.Do wzięcia udziału w tym warsztacie nie wymaga się doświadczenia 10 sesji Integracji Strukturalnej. Natomiast odbycie klasycznych 10 sesji będzie to wymagane przed rozpoczęciem szkolenia w Warszawie (2016).

Cena warsztatu – 800 PLN Płatne do 10.05.2016

Kontakt i informacje:

Tel: 668601262 lub mail: casi-polska@casi-rolfterapie.cz

Wprowadzenie do Integracji Strukturalnej 28/29.05.2016 w Warszawie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *