21 – 24 czerwca 2019

Pabianice

 

Twórcą metody Hellerwork jest Joseph Heller. Urodził się on w Polsce w roku 1940. Podstawowe wykształcenie zdobył w Europie. W wieku 16 lat wyemigrował do Los Angeles w USA. W roku 1962 ukończył Cal Tech i spędził 10 lat jako inżynier lotniczy w Jet Propulsion Laboratory w Pasadena, California, gdzie zdobył duże doświadczenie w temacie stresu strukturalnego.
Heller zaangażował się w psychologię humanistyczną i ostatecznie opuścił inżynierię. Został dyrektorem Kairos, centrum rozwoju ludzkości w Los Angeles, i uczestniczył w całorocznych programach szkoleniowych z zakresu bioenergetyki, Gestalt, “wzorcowania” z Judith Aston, a także w krótszych warsztach z Buckmisterem Fullerem, Johnem Lilly i Viginią Satir.
Został Rolferem w 1972 roku i kontynuował naukę do 1978 roku u Idy Rolf, twórczyni integracji strukturalnej. Został pierwszym prezesem Rolf Institute w 1975 roku.
Dzięki swojemu unikalnemu połączeniu wiedzy i szkolenia w zakresie integracji strukturalnej, edukacji ruchowej i świadomości energetycznej ciała, Heller zaczął syntetyzować nową formę pracy z ciałem. W 1978 opuścił Rolf Institute i przeniósł się do San Francisco Bay Area, gdzie założył Hellerwork. Heller obecnie mieszka i pracuje w Mount Shasta w Kalifornii. Kontynuuje innowacje i zachęca do ekspansji i rozwoju Hellerwork na całym świecie.

 

 

Kurs wprowadzajacy do tej metody poprowadzi Daniel Bienenfeld – Dyrektor do spraw nauczania i starszy wykładowca w Szkole Integracji Strukturalnej Hellerwork.
Autor “Align for Life” oraz “The Body Mastery System”.
www.DanBienenfeld.com

Kontakt i zapisy: Agata Konarska
szkolenia.mtg@gmail.com

 

 

 

Wprowadzenie do Hellerwork w Polsce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *