Nazwa “Rolfer” (“rolfing”) prawnie zarezerwowana jest jedynie dla absolwentów Rolf Institute® of Structural Integration (RISI) oraz European Rolfing® Association (ERA).

Absolwenci szkół akredytowanych przez IASI nazwani są Terapeutami Integracji Strukturalnej.

ATSI – Anatomy Trains Structural Integration

EGSI – European Guild for Structural Integration

ERA – European Rolfing Association

GSI – Guild for Structural Integration

RISI – Rolf Institute of Structural Integration

 

Wojciech Bednarz ATSI
Dagmara Bieć EGSI Wrocław www.rehabilitacja-dagmara-biec.business.site

+48 517 537 085

Wojciech Cackowski ATSI Toruń Ciechocinek kontakt@anatomytrains.pl
Damian Czerwik

 

ATSI Wrocław www.studiomedica.pl

kontakt@studiomedica.pl

+48 888 554 141

Mariusz Dutkiewicz RISI Gdańsk rolfingis.pl 

+48 601 194 004

Michał Dzierzgwa EGSI Warszawa www.facebook.com/FizjoMD/

md.fizjoterapia@gmail.com

+48 502 739 329

Jerzy Hudzikowski ATSI
Grzegorz Jędrzejewski EGSI Wrocław

Opole

+48 512 311 696
Damian Kaganiec EGSI Warszawa www.facebook.com/ IntegracjaStrukturalna DamianKaganiec/

dkaganiec@gmail.com

Wojciech Karczmarzyk ERA Kraków wkarczmarzyk@gmail.com

+48 789 218 635

Gaja (Gabriela) Karolczak EGSI Poznań strukturalnaintegracja@gmail.com

+ 48 796 850 905

Sławomir Klafta ATSI
Kornel Koliczko ATSI Wołów

 

+48 724 325 544
Krzysztof Kuch ATSI Warszawa fizjopunto@gmail.com

www.fizjopunto.waw.pl

+48 608 853 724

Artur Kujawski ATSI
Mariusz Kurkowski Cert.Adv.  EGSI ATSI info@s3publishing.com
Alicja Kwaśnik ATSI Mielec www.artemis-club.pl 

ala.kwanik@gmail.com

+48 602 450 371

Rafał Lewandowski ATSI Białystok www.fizjoterapialewandowski.pl

fizjoterapialewandowski@wp.pl

Anna Litkie EGSI Warszawa alitkie@gmail.com

+48 501 184 441

Daniel Makowski ATSI Toruń remedicaltorun@wp.pl

integracja.strukturalna@wp.pl

+48 503 611 131

Anna Milówka ATSI Nowy Sącz a.milowka@vp.pl

www.sanus-rehabilitacja.pl                +48 606 251 335

Tamara Mieloch EGSI Warszawa

Podkowa Leśna

www.integracja-strukturalna.pl

tam.mieloch@gmail.com

+48 515 595 179

Anna Muszak EGSI Brzeg                 Frankfurt Main

 

+48 534 310 009
Marcin Okoń ATSI Warszawa  www.atintegracja.pl

okon.marcin@op.pl

Piotr Ożóg ATSI Toruń osteoclinic.ozog@gmail.com

www.osteoclinic.com.pl

+48 791 225 357

Cyryl Piela ATSI Toruń cyrylpiela@gmail.com

+48 509 855 955

Paweł Płoszaj ATSI
Adam Polański Cert.Adv. EGSI   GSI    RISI Warszawa Info@Rolfing.pl

www.rolfing.pl

+48 668 601 262

Michał Pszenniak ATSI Toruń Ciechocinek  

michalpszenniak@wp.pl

+48 604 139 963

Barbara Rogowska ATSI Komorów                k. Pruszkowa

Grodzisk Mazowiecki

 www.dobraaura.pl

+48 501 680 806

Arkadiusz Rosiek EGSI Warszawa www.a-rosiek.pl

a-rosiek@wp.pl

+48 512 780 777

Marcin Siedlaczek ATSI Bydgoszcz www.Athleticomed.pl

+48 796 019 716

www.amsiedlaczek.pl

+48 604 631 227

Mariusz Solpa RISI USA msolpa@wp.pl
Grzegorz Srokowski ATSI Bydgoszcz www.athleticomed.pl
Paweł Susłowski EGSI Wrocław

 

integracjastrukturalna@wp.pl
Anna Święcka – Głowacka ERA Warszawa info@rolfing-warszawa.pl

+48 602 818 713

Piotr Szałański EGSI Bełchatów/Łódź piotrszalanski@gmail.com

+48 796 700 648

Paweł Szeklicki EGSI Gdańsk  www.integracjaciala.pl

szeklicki.pawel@gmail.com

+48 793 763 383

Aleksandra Tasarek  Ratajczak EGSI Poznań                      (Wolsztyn)  aleksandra.tasarek@gmail.com

+48 798 404 473

Dominika Wolak – Nowak EGSI Warszawa dominika.wolak@gmail.com

+48 693 040 050

Łukasz Woźniak ATSI Oslo rekafadam@gmail.com
Rafał Wysocki ATSI ERA BARSI Katowice Warszawa, Londyn biuro@klinikiwysocki.pl

+48 507 139 404

 * Dane umieszczone tutaj zostały podane dobrowolnie.                                                                    Przy zmianie lub dla ich edycji prosimy o kontakt  www.ptis.pl/contact